yükleniyor

Firmamız 2007 yılında RSG adı altında rüzgar su güneş konsepti ile kurulmuştur. 2012 yılından bu yana Sesamo-İtalya’nın distrubitörüdür ve Lentus ve RSG markaları ile üretim ve satış faaliyetlerine devam etmektedir.

4000 m2 fabrika alanı ISO CE ve TSE belgeleri, ERP sistemi ile bilgisayar kontrollü üretimi ile ileri teknoloji üretimi ile kapı otomasyon sistemi ve, gölgelendirme sistemleri üretmektedir.

Oluşturduğu güçlü stok yapısı hızla sevkıyat sistemi ile ulusal ve uluslar arası pazarlarda söz sahibi olmuştur.  Sektöründe uzun yıllar çalışmış, deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu, tecrübeli satış ve teknik ekibiyle , İzmir ıstanbul ve adana konumlanmış satış ekibi ile tüm türkiyede 500 fazla bayiye hizmet vermektedir.Geçen süre zarfı içinde 30.000’den fazla ürünü siz değerli paydaşlarımıza sunmuştur. Firmamız 17 ülkeye ihracat yapmaktadır.Otomatik kapı sektörünün lideridir.

ARGE faaliyetlerine önem veren RSG üstün teknoloji ile sektörde bir çok imza atmıştır.

Elktrostatik toz boya tesisimizle ürünlerimize istenilen kalitede ve müşteriye özel çözümler üretebilmekteyiz.

Gölgelendirme sistemi üretimde full otomatik radiuslu ray kıvarma makinemiz, pvc full otomatik kaynak makinemiz, full otomatik zip perde makinemiz ve kendi boya tesisimiz ile AB standartlarında üretim yapmaktayız.

 1. 2007 yılında kurulmuş,
 2. RSG açılımı rüzgar su güneş konsepti,
 3. 2012 yılından bu yana Sesamo-İtalya distrübötürü, Lentus, RSG kendi markası ile üretim ve satış,
 4. 4000 m2 fabrika alanı ISO CE, TSE Standartı üretim erp sistemli bilgisayar altyapılı üretim İleri teknoloji,
 5. 1500 m2 stok alanı ve hızlı sevkiyat,
 6. ARGE ve müşteriye özel çözümler,
 7. Ileri teknoloji ERP sistemi,
 8. Sektöründe uzun yıllar çalışmış, deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu, tecrübeli satış ve teknik ekibiyle , İzmir ıstanbul ve adana konumlanmış satış ekibi,
 9. Uluslararası kimlik ve yurtdışı müşteri ve ofisleri,uluslararası tedarikçiler,
 10. 100 üzerinde ulusal bayi 30.000 yakın sistem ve tüm türkiyede kurumsal referanslar,
 11. Fransa, Almanya, İngiltere, Azerbaycan, Kazakistan, İran, Irak, Bahreyn, Lübnan, KKTC, İsrail, Filistin, Suudi Arabistan, Burkino Faso, Sudan 17 ülkeye ihracat,
 12. Üniversiteler ile işbirliği.
RSG Yapı Motor Sistemleri A.Ş.

RSG Yapı Motor Sistemleri A.Ş.